https://s3.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a71/ag/1.jpg

Daha Az Çerçeve ve Daha Az Görüntüleme Alanına Sahip Ekranla Tanışın

Galaxy A71’in 6.7 inç sonsuz O ekranındaki Super AMOLED Plus teknolojisi ile oyun deneyiminizden film keyfinize tüm deneyimlerinizde gerçekçi renkler sağlıyor.

https://s.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a71/ag/2.jpg

Büyüleyici Renk Dinamik Desen

 

Galaxy A71, kusursuz ve şık kavisli kenarlara sahip ekran tasarımıyla rahat bir tutuş sağlıyor. Prizmatik arka kapak tasarımıyla Prizma Mavi, Prizma Gümüş ve Prizma Siyah seçenekleri mevcuttur.

https://s1.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a71/ag/3.jpg

Her Detayı Yakalayan Daha Fazla Kamera

Yakın çekim, ultra geniş açılı çekim, gece fotoğrafı ya da sanatsal bir çekiminizde A71’in dörtlü arka kamerası size profesyonel bir deneyim sunuyor. 65 MP Ana Kamera, 123 derecelik 12 MP Ultra Geniş Açılı Kamera, 5 MP Makro Kamera ve 5 MP Derinlik Kamerasıyla A71 her anınız için hazır.

https://s2.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a71/ag/4.jpg

 

Ultra Geniş Açılı Kamerayla Çekim Açınızı Genişletin

Ultra Geniş Açılı Kamera'nın daha geniş görüş açısıyla dünyayı tüm boyutuyla kaydedin. Ultra Geniş Açılı Kameranın 123 derecelik görüş açısı, insan gözünün gördüğüne benzer bir görünüm sağlayarak, o mükemmel şehir manzarasını daha az kaydırmayla çekmenize imkan tanır.

https://s3.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a71/ag/5.jpg

Makro Kamera En Küçük Detayları Bile Ortaya Çıkarır

Dörtlü Arka Kameraya dahil olan 5MP Makro Kamera (40 mm), yakın çekimlerde en ince ayrıntıları bile ortaya çıkarmanızı sağlayan bir netlik ve kalite sağlar. Görsel etkiyi artırmak için doğal arka plan bulanıklaştırma (Bokeh) efektini uygulayın ve ayarlayın.

 

https://s.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a71/ag/6.jpg

Süper Dengeli Modla Etkileyici Aksiyon Çekimleri Yapın

Galaxy A71, Ultra Geniş Açılı Kamerası ve yazılımı sayesinde yüksek kaliteli bir aksiyon kamerası gibi çekim yapar. Süper Dengeli Çekim özelliği, en hareketli maceralarda dahi kusursuz canlı videolar çekmenizi sağlar.

https://s1.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a71/ag/7.jpg

Size Güç Veren Pil

 

Dışarıda hayatınızı yaşarken, size ayak uyduracak bir telefona ihtiyacınız var. Galaxy A71’in 4.500 mAh (normal) pili, yayın yapmanız, paylaşmanız ve oyun oynamanız için gereken tüm gücü sağlar. Piliniz azaldığındaysa 25W Hızlı Şarj özelliğiyle telefonunuzu hızla şarj edebilirsiniz

 

 

 

 

Çok Satan Ürünler