Samsung Galaxy A10S

Samsung Galaxy A10S

5,00
Marka : SAMSUNG

https://s3.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/1.jpg

Büyük Deneyimler İçin Büyük Ekran

6.2 inçlik HD+TFT ekranıyla izlemekten keyif alacağınız bir telefon. İster komedi dizisi isterse de MMORPG oyunları seviyor olun, Galaxy A10s'in Infinity-V Ekranı aksiyonun tam ortasında olmanızı sağlayarak yepyeni bir deneyim sunuyor. Bu deneyimin V kesimli ekranda sizi ne kadar uzaklara götüreceğini keşfedin.

https://s.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/2.png

Parlak ve Rahat Tasarım

Galaxy A10s'nin 7.8 mm’lik ince gövdesi, elinize mükemmel uyum sağlar. Parlak plastik yapısıyla ve siyah, yeşil, mavi ve kırmızı renk seçenekleriyle dikkat çeker. Açmak için parmağınızı arka tarayıcıya yerleştirmeniz yeterli.

https://s1.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/3.jpg

Anı Yakalayan Çift Kamera

Sade ve kullanımı kolay çift kamerayı doğrultup dokunarak parlak ve net fotoğraflar çekin. 13 MP ve 2 MP Derinlik kamerası ikilisi, çekim yapma şekliniz düşünülerek tasarlanmıştır, böylece her an, her yerde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

https://s2.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/4.jpg

Önemli Olana Odaklanın

2 MP Derinlik Kamerası, çekimi yapmadan önce ve yaptıktan sonra alan derinliğini ayarlamanızı sağlar. Gelişmiş Derinlik Kamerası, daha profesyonel bir görünüm için istenmeyen arka plan parazitlerini ortadan kaldırır.

https://s3.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/5.jpg

Kişiliğinizi Ortaya Çıkaran Bir Kamera

Gözler üzerinizde ve artık parlama zamanınız geldi. Galaxy A10s’nin 8 MP ön kamerası, selfielerinizi daha da büyüleyici kılar. Arka planı hafifçe bulanıklaştıran selfie odağı sayesinde de fotoğrafın yıldızı siz olursunuz.

https://s.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/6.jpg

Gün Boyu Yetecek Güç

Her gün pek çok şey yapıyorsunuz ve pili bitmeyen bir telefona ihtiyacınız var. Galaxy A10s'nin 4.000mAh (normal)* pili, gün boyunca yaşadıklarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız, yayınları izlemeniz ve sevdiğiniz şeyleri yapmanız için gereken tüm gücü sağlar.

https://s1.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/6.jpg

Kullanışlı Mobil Güvenlik

Parmak izi sensörü: Güvenebileceğiniz güvenlikle mobil erişimi basitleştirin. Galaxy A10s, desteklenen uygulamalara giriş yapmanızı ve cihazınızı kolayca açmanızı sağlayan arka parmak izi tarayıcısına sahiptir.
Yüz tanımlama: Artık telefonunuzu sadece yüzünüze tutarak anında açabilirsiniz. Yüz Tanıma teknolojisi, kişisel verilerinizin yanlış ellere geçmediğinden emin olmanızı garanti ederek yalnızca sizin için mobil erişim sağlar.

https://s2.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/8.jpg

Dikkatinizi Dağıtmayan Sezgisel Tasarım

One UI Core, gerçekten önemli olan şeylere odaklanmanıza yardımcı olur. Donanım ve yazılım birlikte çalışarak, içerik ve özellikleri kolayca erişebilmeniz için parmaklarınızın ucuna taşır. Gece Modu, yorucu bir günden sonra gözlerinizi dinlendirebilmeniz için karanlık moda geçerek rahatlamanızı sağlar.

https://s3.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/cep-telefonu/samsung/galaxy-a10s/ag/9.jpg

Desteğimizle Cihazınız Her Zaman Yeni Kalsın

Bir Galaxy akıllı telefon seçtiğinizde, gönül rahatlığının keyfini çıkarın. Samsung Members uygulamasının etkileşimli teşhis ve optimizasyon özellikleri, cihazlarınızın performansını ayarlamanızı kolaylaştırırken, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yardım hattımız sorunları gidermenizi sağlar.

MARKA
SAMSUNG
GARANTİ SÜRESİ
24 AY
GARANTİ
VAR
EKRAN BOYUTU
5-7 inç
DAHİLİ HAFIZA
32 GB
BLUETOOTH
VAR
Çok Satan Ürünler