Muicho 3.0 Mini Bluetooth Hoparlör
Muicho 3.0 Mini Bluetooth Hoparlör
Muicho 3.0 Mini Bluetooth Hoparlör
Muicho 3.0 Mini Bluetooth Hoparlör
Muicho 3.0 Mini Bluetooth Hoparlör

Muicho 3.0 Mini Bluetooth Hoparlör

5,00
Marka : MUİCHO
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
₺13,18 'den başlayan taksitlerle
:

https://s3.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/aksesuar/muicho/pair-3-mini-bluetooth-hoparlor/ag/1.jpg

İnanılmaz Ses Performansı

Muicho serisi yenilendi. Yepyeni, rengarenk, enerjik ve şirin karakterleri ve arttırılmış ses performansı ile.  İster bir tane alıp çantanıza atın, ister iki tane ile stereo performansın keyfine varın. Evde, partide, piknikte, işte, sporda veya dinlenirken yeni Muicho’lar şimdi sizlerle. Muicho şimdi Bluetooth 5.0 bağlantı kalitesiyle, cebinize sığacak kadar küçük ve hafif, parti verecek kadar güçlü.  Tüm Bluetooth özellikli akıllı cihazlara kolay ve hızlı bağlanabilme özelliği sayesinde müziğinizi kabloya ihtiyaç duymadan dinleyebilirsiniz. Üstelik 3W gücünde ve kristal netliğinde şaşırtıcı ses performansı sunar.

https://s.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/aksesuar/muicho/pair-3-mini-bluetooth-hoparlor/ag/2.jpg

True Wireless Stereo Bağlantı

Dilediğiniz herhangi iki tane Muicho’yu satın alın, iki hoparlörü TWS (True Wireless Stereo) özelliği sayesinde eşleştirin, ister tekli ister çiftli çalıştırın ve istediğiniz müziği açık ortamda dinleyin.  Çiftli çalışma özelliği sayesinde ses gücünü katlayın ve Stereo müziğin keyfine varın.

https://s1.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/aksesuar/muicho/pair-3-mini-bluetooth-hoparlor/ag/3.jpg

Selfie Uzaktan Kumanda Fonksiyonu

Selfie çubuğu, zamanlayıcı ayarlama ve ekrana sığmama problemleri artık tarih oldu. Muicho’nun uzaktan kumanda tuşu ile selfie ve fotoğraf çekme özelliği sayesinde  kamerası olan herhangi bir akıllı cihazı istediğiniz bir noktaya konumlandırın ve karşısına geçin, Muicho'nun tuşuna basın, hatta bu anın keyfini katlamak için tekrar tekrar basın.

https://s2.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/aksesuar/muicho/pair-3-mini-bluetooth-hoparlor/ag/4.jpg

Eller Serbest Modunda Telefon Görüşmesi

Kristal berraklığında ses ve gürültü azaltıcı inanılmaz mikrofon performansı sayesinde ister araç kullanırken, ister çalışırken açık ortamda rahatça görüşmelerinizi yapın.

https://s3.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/aksesuar/muicho/pair-3-mini-bluetooth-hoparlor/ag/5.jpg

Uzun Çalma Süresi

Muicho sadece 45mm ve 42 gramdır. Taşıma askısı ve minimal boyutları sayesinde istediğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Çantanızda, cebinizde, bisikletinizde kullanın. Sesi dışında Muicho’yu fark etmeyeceksiniz bile. Üstelik 45 dakika şarj olabilen 400 mAh Lityum pil ile 4 saate varan çalma süresi ile müziğiniz hiç kesilmesin.

Çok Satan Ürünler