Üçlü Kamera / Üç Lensle Farklı Bakış

Üç kamera, bir akıllı telefon. 16 MB PDAF kamera yüksek kalitede fotoğraflar çeker ve derinlik sensörü ile birlikte gerçekçi kaliteli görseller sunar. 120 derecelik görüş alanına sahip 5 MP Süper Geniş Açılı Kamera ile kimse resmin dışında kalmaz.

 

 

 

Süper Geniş Açılı Kamera ile Dünyayı Tüm Genişliğiyle Yakalayın

Tüm görüntüyü bir karenin içine alın. Süper geniş açılı kamera, 120 derecelik görüş alanıyla her şeyi içine sığdırarak, genişliğin ötesine geçer. Artık anı hatırlarken, hiçbir şey kırpılmadan, tüm anı değerli kılabilirsiniz.

 

 

 

Her Karede Öne Çıkın

Değer verdiğin muhteşem portrelerin. Derinlik sensörü, arka planda ne olursa olsun detaylarıyla öne çıkarır. Derinlik sensörünü kullanarak profesyonel bir fotoğrafçı edasıyla sevdiğin arkadaşlarının, yiyeceklerinin veya evcil hayvanların paha biçilmez fotoğraflarını çekebilirsin.

 

 

 

AI CAM ile Her Çekim Sizin İçin Düşünüldü

AI CAM (Yapay Zeka Destekli Kamera) sekiz farklı nesneyi doğru bir şekilde tanır ve bu nesneler için ideal çekim ayarlarını otomatik uygular. İster çiçek, ister en iyi arkadaşın, ister bir yavru köpek veya bir tatlı olsun, her zaman mükemmel çekimi yapmak AI kamera ile çok daha kolay.

 

 

 

6.26 inç HD+ FullVision ile Büyük Ekranı Keşfedin

Kendinizi olağanüstü ekran kalitesine ve boyutuna kaptırın. Filmler ve diziler geniş 6,26" HD+ FullVision Ekranda çok daha keyifli. 19:9 ekranın minimal çentiği her zaman ekranın tümünü görmenizi sağlar.

 

 

DTS:X 3D Surround Ses / Üstün Ses, Her Yerde

Sinematik DTS:X 3D Surround Ses telefonunuzda. Yalnızca kulaklığınızı takın. Çok boyutlu premium sinema ses kalitesinizi an be an kulaklarınızda yaşayın. 2.0 GHz Sekiz Çekirdekli İşlemci çoklu görev için hız ve güç sağlar. Eco Playback videolarda yalnızca sese ihtiyacınız olduğunda ekranı karartarak pil ömründen tasarruf eder. Yüksek dayanıklılık ABD Askeri Standardı testlerini geçmiştir.

 

 

Google Asistan Tuşu / Tek Bir Dokunuşla Google Hazır

Artık Google Asistan için özel bir tuş var. Google Asistanı aktif hale getirmek için bir kez ve günün önemli gelişmelerinden haberdar olmak için art arda iki defa basın. Q60’a entegre edilmiş LG komutu ile Q60’ın benzersiz özelliklerine ulaşabilirsin.

 

 

 

Bağlantı Görüntüsü / Ekran Görüntüleri Yeni Bir Seviyeye Ulaşıyor

Bağlantı Görüntüsü ile bir web sayfasının ekran görüntüsünü alın ve ardından o sayfaya geri dönmek için bu görüntüye tıklayın. Kırpma Görüntüsü bir resmin bir bölümünü kırpmanızı ve numaraları ya da kodları daha sonra kolayca girmeniz için mevcut ekranınıza sabitlemenizi sağlar.

 

 

YouTube Live / Tek Bir Tıklamayla Canlı Yayına Geçin

Şaşırtıcı anların bazıları yalnızca birkaç saniye sürer. Bunları canlı yayınlama şansınızı kaçırmayın. Kısa süren özel anlarınızı kaçırmamak için YouTube Live düğmesine basın ve bu özel anları tüm sevdiklerinizle kolayca paylaşın.

 

 

 

 
Çok Satan Ürünler