Alcatel 1T 7 inç 16 GB Mavi
Alcatel 1T 7 inç 16 GB Mavi

Alcatel 1T 7 inç 16 GB Mavi

5,00
Marka : ALCATEL
Fiyat : ₺459,00(KDV Dahil)
₺43,51 'den başlayan taksitlerle
:

https://s3.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/notebook-tablet/alcatel/1t-7-inc/ag/1.png

Güçlü ve Hafif

Kompakt form faktörü ve hafifliğiyle dikkat çeken Alcatel 1T 7 inç WiFi tablet, sadece 245 gram ağırlığında ve 9.15 mm inceliğinde olmasıyla öne çıkıyor. Tüm aile bireylerinin kullanımına uygun bu tabletin 2580 mAh’lık pili, 430 saate kadar bekleme ve 7 saate kadar aralıksız kullanım imkanı sunuyor. Kendi sınıfının içinde en hafifler arasında yer alıyor ve nereye giderseniz gidin size eşlik etmek için hazır.

https://s.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/notebook-tablet/alcatel/1t-7-inc/ag/2.png

Çocuk Modu ve Çocuk Arayüzü

Çocuk Modu hem çocuklar hem de anne-babalar için güvenlik getiriyor.  Çocuklar, tabletin kullanımı için önceden onaylanmış ve yüklenmiş uygulamalara bayılacak. Anne ve babalar hem kullanım sürelerini belirlemelerine hem çocuklar için hangi uygulamaların kullanılabileceğini seçmelerine izin veren, kullanımı kolay ebeveyn kontrol panelleri ile daha güvende hissedecekler. Çocuklar Alcatel 1T 7 tableti basitleştirilmiş onlara özel arayüzle daha kolay kullanacaklar.

https://s1.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/notebook-tablet/alcatel/1t-7-inc/ag/3.png

Göz Koruması  

Göz Koruması ile mavi ışığa maruz kalmayı en aza indirir. Tabletin mavi ışığı, uyku düzeninizdeki etkisini ve görsel yorgunluğu azaltmak üzere düzenlenmiştir.

https://s2.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/notebook-tablet/alcatel/1t-7-inc/ag/5.png

Android Oreo (Go edition)

Senin için hazır! Android Oreo (Go edition) daha önce hiç olmadığı kadar yalın, hızlı ve güvenli, şimdi tabletiniz daha hızlı.

Çok Satan Ürünler